trke english

FATMA DERİN - MİMAR

Balıkesir Lisesi 'nden sonra Trakya Üniversitesi MİMARLIK Bölümü’nde 1993-1997 yıllarında Lisans eğitimini tamamladı. 
Çeşitli mimarlık ofislerinde, İstanbul’da proje ve dekorasyon işlerinde proje ve uygulama alanlarında çalıştı. 2002-2004 yıllarında Dubai’de Dünyanın en büyük yatı Platinium projesinde iç dizayn uygulamaları alanında, proje ve uygulama işlerini yaptı.
2005 yılında tekrar İstanbul’a dönerek kurumsal bir şirkette büyük ölçekli yatlların iç dizayn üretim çizimleri ve uygulama alanında yönetici olarak, yabancı dizayn firmalarıyla koordineli bir şekilde çalışmalar yaparak kariyerine devam etti. Freelance olarak ruhsat projeleri çizmiş olup son olarak, İstanbul’da tanınmış bir Otel projesinde Dizayn Ofis şefi olarak çalıştıktan sonra kendi ofisini açmaya karar verip FtmDerin Mimarlık’ı kurdu.

ŞİRKET PROFİLİ

FtmDerin Mimarlık, işverenleri için en çağdaş teknikleri kullanarak yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi hedeflemektedir.
Bu doğrultuda müşterilerine, projenin tasarım aşamasından, faaliyete geçme aşamasına kadar olan süreçte aktif ve kesintisiz hizmet vermeyi görev edinmiştir.
FtmDerin Mimarlık, sadelik, estetik ve fonksiyonellik ilkelerini benimseyerek, mimari proje, dekorasyon, danışmanlık, yat, tekne iç dizayn ve uygulamaları konularında hizmet veren bir tasarım, uygulama ve danışmanlık ofisidir.

 

 

Tüm hakları saklıdır. © 2013 FTM Derin Mimarlık Tasarım: Akademi Grafik
İş bu websitesin de kullanılan bazı görseller internetten alınmıştır.